Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REABILITARE SEDIU PRIMERIE DIN SAT STREJNICU, STRADA PRINCIPALA, NR. 200, JUDETUL PRAHOVA

Număr anunț
DA30410228
Autoritate contractantă
COMUNA TIRGSORU VECHI (CUI 2845230)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.986.103 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.986.103 RON