Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si depozitare deseuri menajere 01.05.2022-31.12.2022

Număr anunț
DA30414425
Autoritate contractantă
Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.900.081 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.900.081 RON