Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru proiecte finantate in cadrul P.N.I. "Anghel Saligny

Număr anunț
DA30411358
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.826.166 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.826.166 RON