Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analize apă subterană și de suprafață pt 10 depozite de deșeuri neconforme inchise in cadrul SMID

Număr anunț
DA30411929
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Cod CPV
90711300-7 · Analiza a indicatorilor de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.268.360 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.268.360 RON