Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elab. DALI,St. teren,expertiza teh.,audit energ. ,,Reabilitare si extindere sediu Consiliu local

Număr anunț
DA30392790
Autoritate contractantă
COMUNA ULMA (CUI 4327065)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.630.008 RON
Data publicării
13.04.2022 00:00
Data finalizării
19.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.630.008 RON