Atribuită Cumpărare directă

Furnizare bari inox

Număr anunț
DA35083000
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44115810-0 · Sine si cleme de perdele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
503,80 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,80 RON