Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de expertiza tehnica, audit energetic, studiu geo, privind proiect pe PNRR C10

Număr anunț
DA30407399
Autoritate contractantă
COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.572.354 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
19.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.572.354 RON