Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid State Drive (SSD) Samsung 870 EVO, 4TB, 2.5", SATA III

Număr anunț
DA30425171
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Cod CPV
39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
18.04.2022 00:00
Data finalizării
19.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON