Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doc. cadastrala pentru înscrierea constructiilor definitive pe un teren înscris în cartea funciara

Număr anunț
DA30399273
Autoritate contractantă
COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.213.042 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
19.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.213.042 RON