Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de pompe funebre (sicriu, cruce mortuara si transport)

Număr anunț
DA30420482
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
98371200-6 · Servicii de pompe funebre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.881.326 RON
Data publicării
18.04.2022 00:00
Data finalizării
19.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.881.326 RON