Atribuită Atribuire

SERVICII CAZARE FF 9292 / 27.11.2022 FF.9300 / 27.11.2022 FF.9294 / 19.11.2022 FF.9295 / 19.11.2022

Număr anunț
DAN1819643
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
MILVA TOUR S.R.L. (CUI 17118915)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.200 RON
Data anunțului
21.12.2022 14:25

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.