Atribuită Atribuire

SERVICII POSTALE FF.8120 / 08.11.2022 FF.8372 / 16.11.2022 FF.11052 / 23.11.2022 FF.8583 / 23.11.2022 FF.8667 / 24.11.2022 FF.19137 / 25.11.2022

Număr anunț
DAN1819451
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
92,72 RON
Data anunțului
21.12.2022 13:24

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.