Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica la sistemul informatic integrat de contabilitate si de gestiune

Număr anunț
DA30402867
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Cod CPV
72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.040.729 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
19.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040.729 RON