Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru intocmire documentatie de atribuire si evaluare procedura simplificat

Număr anunț
DA30411652
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.370.003 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
19.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.370.003 RON