Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare grade militare pentru ținuta de oraș conform ofertei dumneavoastră din ADV 1284239.

Număr anunț
DA30425494
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Cod CPV
39561142-9 · Epoleti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.759.051 RON
Data publicării
19.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.759.051 RON