Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVALUARE TEREN

Număr anunț
DA30433822
Autoritate contractantă
COMUNA LIESTI (PRIMARIA COMUNEI LIESTI) (CUI 3264562)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.318.499 RON
Data publicării
19.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.318.499 RON