Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lot 5: Aparat de purificare/dezumidificare

Număr anunț
DA30418083
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.698.631 RON
Data publicării
18.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.698.631 RON