Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanță pentru echipamentele de aer condiționat montate în spațiile deținute de CJC

Număr anunț
DA30426657
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.570.860 RON
Data publicării
19.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.570.860 RON