Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci PP verzi imprimati 500x1000 mm

Număr anunț
DA30416212
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.158.050 RON
Data publicării
18.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158.050 RON