Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de verificare tehnica pentru ob de inv “Reab monument si amenajare parc in zona Plai, oras Nov

Număr anunț
DA30422086
Autoritate contractantă
Orasul Novaci (CUI 4666126)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.739.344 RON
Data publicării
18.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.739.344 RON