Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Execuția lucrărilor de construcții-montaj, aferente obiectivului de investiţii „EXTINDEREA REȚELELOR PUBLICE DE APĂ POTABILĂ ȘI APĂ UZATĂ A COMUNEI ZAU DE CÂMPIE, JUDEŢUL MUREŞ”
- Număr anunț
- SCN1012964
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.518.429,95 RON
- Valoare atribuită
- 5.327.257,84 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 20:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1011774
- Termen limită
- 07.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020319
Documente
Documentația de atribuire
- clauze_contractuale_obligatori_1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020319.pdf
- formulare_1.pdf.p7s
- PT_ecorom.part1.rar.p7s
- PT_ecorom.part2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ENERGO TERM INVEST SRL CUI 14014189
Asociați 1
LAS PROM SRL CUI RO 17057184
Subcontractanți 1
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PARMADO CONSIMPEX S.R.L. CUI RO 6669170
Valoare atribuită
5.327.257,84 RON
din 5.518.429,95 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 191.172,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.