Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
CONTRACT DELEGARE A GESTIUNII PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE SALUBRIZARE MENAJERĂ ÎN ORASUL SALCEA
- Număr anunț
- PC1001841
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
- Furnizor / câștigător
- RITMIC COM S.R.L. (CUI 5505985)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.388.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.380.144,20 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.01.2022 20:07
- Anunț de atribuire
- PCA1000598
- Termen limită
- 17.01.2022 14:00
- Documentație de atribuire
- DF1134791
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RITMIC COM S.R.L. CUI RO 5505985
Valoare atribuită
8.380.144,20 RON
din 8.388.400 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 8.255,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.