Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat
Contract de servicii de audit a proiectului “REGIUNEA NORD - EST - AXA RUTIERĂ STRATEGICĂ 1: IAȘI-SUCEAVA”, cod SMIS 110622
- Număr anunț
- SCN1012933
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI 14479923)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.333 RON
- Valoare atribuită
- 23.936 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1007657
- Termen limită
- 06.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019833
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini audit Axa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019833.pdf
- Proiect contract audit.pdf.p7s
- Sectiunea 4_ FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRIM-AUDIT S.R.L. CUI RO14479923
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EXPERT CONT SRL CUI 8417853
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DBF EXPERT AUDIT SRL CUI 34630736
Valoare atribuită
23.936 RON
din 33.333 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 9.397 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.