Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 66,7% sub estimat
ACHIZITIE SERVICII ASISTENTA TEHNICA SI MENTENANTA SISTEM INFORMATIC HOSPITAL MANAGER SUITE
- Număr anunț
- SCN1012806
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.720 RON
- Valoare atribuită
- 48.240 RON 66,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 14:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1004901
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019703
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
48.240 RON
din 144.720 RON estimat
66,7%
Adjudecat la 33,3% din estimat · economie 96.480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.