Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii promovare online si presa scrisa locala cu ocazia sarbatorilor pascale 2022

Număr anunț
DA30427482
Autoritate contractantă
COMUNA APELE VII DOLJ (CUI 4553577)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.968.020 RON
Data publicării
19.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.968.020 RON