Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii curățenie competitiei organizate de FRGR in perioada 26 – 30.04.2022

Număr anunț
DA30442692
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA (CUI 15549520)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.020.041 RON
Data publicării
20.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.020.041 RON