Atribuită Cumpărare directă

Casca Virtual Reality HTC Vive Focus 3 pentru Grant intern 15/06.10.2023 director Iulia Stanica

Număr anunț
DA35102447
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.914,28 RON
Data publicării
22.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.914,28 RON