Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii fatada primarie, conform oferta 3881/12.04.2022

Număr anunț
DA30440568
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.378.963 RON
Data publicării
20.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.378.963 RON