Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATIE CADASTRALA DE ACTUALIZARE INFORMATII CADASTRALE

Număr anunț
DA30435064
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA CALARASI (CUI 12335891)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.660.420 RON
Data publicării
19.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.660.420 RON