Atribuită Cumpărare directă

PANTOPRAZOL ROMPHARM 40 MG PULB PT SOL INJ CT*1 FL// UPU MARTIE 2024 F 43

Număr anunț
DA35074168
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.138 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.138 RON