Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doc. cad. pentru întocmirea pv de punere în posesie pt obt.titlu de proprietate si înscrierea in CF

Număr anunț
DA30405407
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.238.660 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
20.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.238.660 RON