Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPALALATORIE SI VULCANIZARE PENTRU AUTOTURISMELE AFLATE ÎN PARCUL AUTO AL ASSC PLOIESTI

Număr anunț
DA30439579
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.003.552 RON
Data publicării
20.04.2022 00:00
Data finalizării
21.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.003.552 RON