Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie flori (panselute) pentru Cresa "Castelul Piticilor

Număr anunț
DA30441917
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
03451200-8 · Bulbi de flori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.135.384 RON
Data publicării
20.04.2022 00:00
Data finalizării
21.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.135.384 RON