Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica in utilizare a echipamentelor din dom. ISCIR- Operator RSVTI-LOT 2

Număr anunț
DA30445824
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Cod CPV
71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.385.591 RON
Data publicării
20.04.2022 00:00
Data finalizării
21.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.385.591 RON