Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,3% sub estimat

Suruburi verticale cu piulita ; Suruburi orizontale cu piulita; suruburi inalta rezistenta si dibluri plastic -4 loturi SRCF Brasov .

Număr anunț
SCN1012768
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
GAMIATRICOS COM S.R.L. (CUI 6958194)
Cod CPV
44531520-2 · Suruburi si tirfoane (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435.890,50 RON
Valoare atribuită
282.000 RON 35,3% sub estimat
Data publicării
20.08.2018 11:40
Anunț de atribuire
SCNA1006536
Termen limită
06.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1019950

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 282.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT NR. 1 - șuruburi verticale cu piuliță 22x65 GAMIATRICOS COM SRL 210.000 RON
4 LOT NR. 4 - Dibluri plastic TAL TEDOM SRL 72.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
TAL TEDOM SRL CUI RO14491030
Oferta 3 Individuala
Ofertant
VFM INTERCOM SRL CUI 36325070
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

282.000 RON

din 435.890,50 RON estimat 35,3%

Adjudecat la 64,7% din estimat · economie 153.890,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.