Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Expertizare pod km 40+861 linia 306 Ploiesti Sud - Targoviste
- Număr anunț
- SCN1012758
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.500 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 10:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1005730
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019915
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcii_Expertizare pod 306-Pl -Targoviste.pdf.p7s
- Conventii cadru_Expertizare pod 306 Pl-Targoviste.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019915.pdf
- Formulare - Expertiza pot linia 306-PL Sud -Targoviste.doc.p7s
- Model de contract _Expertizare pod linia 306 Ploiesti-Targoviste.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Valoare atribuită
19.500 RON
din 20.000 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.