Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Servicii de revizuire a revizuire a Documentațiilor de Avizare a Lucrărilor de Intervenție pentru Corp M – Campus A"
- Număr anunț
- SCN1012756
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- NOVARTIS SRL (CUI 16306392)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.325 RON
- Valoare atribuită
- 28.300 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 10:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1006312
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019792
Documente
Documentația de atribuire
- contract draft-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1019792.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- tema de proiectare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NOVARTIS SRL CUI 16306392
Valoare atribuită
28.300 RON
din 28.325 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.