Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,5% sub estimat
Executia lucrarilor aferente obiectivelor: LOT 1 „Asfaltare curte la Scoala Gimnaziala Avram Iancu Oradea, str. Ghe. Pop de Basesti, nr. 3–3A, Oradea” LOT 2 „Reparatii asfalt pentru terenul de sport la Liceul Ortodox Ep. Roman Ciorogariu, str. Aluminei, nr. 88, Oradea” LOT 3 “Reparatii curente Colegiul National Emanuil Gojdu, str. Spiru Haret nr. 3-5, Oradea” LOT 4 “Reparatii curente la Gradinita nr. 52 si Cresa. nr. 3, str. Calugareni, nr. 8/A, Oradea” LOT 5 “Reparatii curente la Gradinita nr. 34, Parcul Petofi Sandor, nr. 36, Oradea” LOT 6 “Reparatii curente la Cresa nr. 9 si Cresa nr. 12, str. Poienitei, nr. 2/A, Oradea” LOT 7 “Reparatii curente la Cresa nr. 2 “Picioruse Vesele”, str. Gradinarilor, nr. 8, Oradea” LOT 8 “Reparatii curente la Gradinita cu program normal, nr. 19, str. Apelor, nr. 5, Oradea” LOT 9 “Reparatii curente la Cresa nr. 6 “Casuta Veseliei”, str. Aluminei, nr. 100/A, Oradea” LOT 10 “Reparatii curente la Gradinita cu program prelungit, nr. 45, str. Aluminei, nr. 100/A, Oradea” LOT 11 “Reparatii curente la Colegiul National Iosif Vulcan, corp cladire situat pe B-dul Decebal, nr. 60, Oradea” LOT 12 “Reparatii curente la Gradinita nr. 55, str. Hategului, nr. 32, Oradea
- Număr anunț
- SCN1012734
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697.604,58 RON
- Valoare atribuită
- 386.919,96 RON 44,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 08:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1009355
- Termen limită
- 14.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019821
Documente
Documentația de atribuire
- C6 fara valori LOT 1.pdf.p7s
- C6 LOT 3 fara valori.pdf.p7s
- C7 fara valori LOT 1.pdf.p7s
- C7 LOT 3 fara valori.pdf.p7s
- C8 fara valori LOT 1.pdf.p7s
- C8 LOT 3 fara valori.pdf.p7s
- C9 fara valori LOT 1.pdf.p7s
- C9 LOT 3 fara valori.pdf.p7s
- caiet de sarcini 1 LOT 1 Proiectant.pdf.p7s
- caiet de sarcini 2 LOT 1 Proiectant.pdf.p7s
- caiet de sarcini 3 LOT 1 Proiectant.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 10 Gradi 45.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 11 Colegiul iosif vulcan-corp cladire decebal.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 12 gradinita nr.55-14.06.2018.docx.p7s
- Caiet de sarcini LOT 1 asfaltare Avram Iancu.docx.p7s
- Caiet de sarcini LOT 1 Proiectant apa pluv.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 1 Proiectant mixturi asfal.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 2 Asfaltare Liceu Roman Ciorogariu.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 3 Colegiul Gojdu.docx.p7s
- Caiet de sarcini LOT 4 Gr. 52, Cresa 3.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 5 gradinita nr. 34.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 6 cresa nr. 9 si 12.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 7 cresa nr. 2.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 8 Gradi 19.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 9 Cresa 6.docx.p7s
- Cantitati LOT 1 Avram Iancu - PT.pdf.p7s
- CF PLAN LOT 1 Avram Iancu.pdf.p7s
- Detalii structuri rutiere si pietonale.pdf.p7s
- Detaliu camin de vizitare.pdf.p7s
- Detaliu gura de scurgere.pdf.p7s
- Deviz_f3 LOT 10 fara valori.pdf.p7s
- Deviz_f3 LOT 2 Lista fara valori.pdf.p7s
- F1 fara valori LOT 1.pdf.p7s
- F1 LOT 3 fara valori.pdf.p7s
- F2 fara valori LOT 1.pdf.p7s
- F2 LOT 3 fara valori.pdf.p7s
- F3 (cu reteta normelor, orientativ) fara valori LOT 1.pdf.p7s
- F3 fara valori LOT 1.pdf.p7s
- F3 LOT 3 fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019821.pdf
- Lista cantitati fara valori LOT 11 Iosif Vulcan.pdf.p7s
- Lista cantitati fara valori LOT 12 Gradinita 55.pdf.p7s
- Lista LOT 5 Gradinita 34 fara valori.pdf.p7s
- Lista LOT 6 Cresa 9 si 12 fara valori.pdf.p7s
- Lista LOT 7 Cresa 2 fara valori.pdf.p7s
- Lista LOT 8 GRADINITA_NR_19_f3 fara valori.pdf.p7s
- Lista LOT 9 fara valorii Cresa 6.pdf.p7s
- Liste de cantitati LOT 4 Gradi 52.docx.p7s
- Liste LOT 4 Cresa 3 fara valori.docx.p7s
- LOT 11 TABLOU TAMPLARIE IOSIF VULCAN.docx.p7s
- LOT 12 TABLOU TAMPL Gradi 55.docx.p7s
- LOT 1 Program urmarire executie santier - X.doc.p7s
- Memoriu tehnic LOT 1 Avram Iancu - PT.doc.p7s
- Model gard gradi 52.jpg.p7s
- Panou gard gradi 52.jpg.p7s
- Plan de incadrare.pdf.p7s
- Plan de situatie.pdf.p7s
- Profile transversale 1.pdf.p7s
- Profile transversale 2.pdf.p7s
- Profile transversale 3.pdf.p7s
DUAE
Loturi (12)
Estimat: 697.604,58 RON Adjudecat: 386.919,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ?Asfaltare curte la Scoala Gimnaziala Avram Iancu Oradea, str. … | 337.683,26 RON | DRUMURI BIHOR S.A. | 344.376,08 RON |
| 2 | ?Reparatii asfalt pentru terenul de sport la Liceul Ortodox Ep.… | 58.810,03 RON | Anulat | — |
| 3 | ?Reparatii curente Colegiul National Emanuil Gojdu, str. Spiru … | 42.655,86 RON | CONPILA | 42.543,88 RON ↓0,3% |
| 4 | ?Reparatii curente la Gradinita nr. 52 si Cresa. nr. 3, str. Ca… | 92.369,72 RON | Anulat | — |
| 5 | ?Reparatii curente la Gradinita nr. 34, Parcul Petofi Sandor, n… | 24.803,91 RON | Anulat | — |
| 6 | ?Reparatii curente la Cresa nr. 9 si Cresa nr. 12, str. Poienit… | 17.858,02 RON | Anulat | — |
| 7 | ?Reparatii curente la Cresa nr. 2 “Picioruse Vesele”, str. Grad… | 20.198,79 RON | Anulat | — |
| 8 | ?Reparatii curente la Gradinita cu program normal, nr. 19, str.… | 7.510,61 RON | Anulat | — |
| 9 | ?Reparatii curente la Cresa nr. 6 “Casuta Veseliei”, str. Alumi… | 3.841,82 RON | Anulat | — |
| 10 | ?Reparatii curente la Gradinita cu program prelungit, nr. 45, s… | 7.736,73 RON | Anulat | — |
| 11 | ?Reparatii curente la Colegiul National Iosif Vulcan, corp clad… | 25.525,59 RON | Anulat | — |
| 12 | Reparatii curente la Gradinita nr. 55, str. Hategului, nr. 32, … | 58.610,24 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CONPILA SRL CUI RO 5518322
Valoare atribuită
386.919,96 RON
din 697.604,58 RON estimat
44,5%
Adjudecat la 55,5% din estimat · economie 310.684,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.