Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie ferestre si usa PVC conform anunt publicitar nr. ADV1284465/11.04.2022

Număr anunț
DA30451188
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Cod CPV
44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.186.752 RON
Data publicării
21.04.2022 00:00
Data finalizării
21.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.186.752 RON