Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet perdele și accesorii pentru birouri instituții publice

Număr anunț
DA30429771
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Cod CPV
19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004 RON
Valoare atribuită
16.801.404 RON
Data publicării
19.04.2022 00:00
Data finalizării
21.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.801.404 RON

din 2.004 RON estimat