Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu fezabilitate introducere retea gaz

Număr anunț
DA30449082
Autoritate contractantă
COMUNA COVASANT (CUI 3520253)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.626.240 RON
Data publicării
21.04.2022 00:00
Data finalizării
23.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.626.240 RON