Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotari Reabilitare si modernizare sediu primariei Orasului Vlahita

Număr anunț
DA30452323
Autoritate contractantă
ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.186.955 RON
Data publicării
25.04.2022 00:00
Data finalizării
26.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.186.955 RON