Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță în gestionarea resurselor umane și a aplicației REVISAL

Număr anunț
DA30451597
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.206 (CUI 20769387)
Cod CPV
79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.803.691 RON
Data publicării
21.04.2022 00:00
Data finalizării
26.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.803.691 RON