Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipamente de protectie

Număr anunț
DA30451499
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Cod CPV
35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.395.779 RON
Data publicării
21.04.2022 00:00
Data finalizării
26.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.395.779 RON