Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta sistem de supraveghere video Comuna Cristian

Număr anunț
DA30448545
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.302.321 RON
Data publicării
21.04.2022 00:00
Data finalizării
26.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.302.321 RON