Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare Statie de autobuz pe calea Beiusului, sens Deva Oradea din loc. Baile Felix

Număr anunț
DA30450104
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
45223110-0 · Instalatie de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.170.328 RON
Data publicării
21.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.170.328 RON