Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Redresor auto Bosch C3, controlat prin micro-computer, 6/12V - 0189999030

Număr anunț
DA30451683
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
31156000-4 · Surse de alimentare electrica discontinua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
24.172.712 RON
Data publicării
21.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.172.712 RON