Ofertă acceptată Cumpărare directă

Releu 230V T92P7A22240/KIT cu prindere pe PAPUCI - KIT inlocuitor

Număr anunț
DA30455536
Autoritate contractantă
TEATRUL DE STAT C ONSTANTA (CUI 21903044)
Cod CPV
31221100-2 · Relee de putere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.944.148 RON
Data publicării
26.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.944.148 RON