Ofertă acceptată Cumpărare directă

RA 4924_Servicii juridice

Număr anunț
DA30453322
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Cod CPV
79111000-5 · Servicii de consultanta juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.727.713 RON
Data publicării
26.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.727.713 RON