Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE INTRETINERE/REPARATII

Număr anunț
DA30453974
Autoritate contractantă
Serviciul public de administrare a domeniului public si privat Topoloveni (CUI 42451820)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5 RON
Valoare atribuită
3.243.969 RON
Data publicării
26.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.243.969 RON

din 5 RON estimat